Juniorka nadělila Bítovčicím 6:0, hattrickem se blýskl Tuma
Derby dopadlo lépe pro naše béčko. O poločase byl stav 4:0. Ve druhém dějství došlo k mnoha změnám. Přesto rezerva dokázala vstřelit další dvě branky. Bítovčice tak odjíždí s tenisovým kanárem.
Luka nad Jihlavou
vsBítovčice
Branky: 27. Böhm, 31. Tuma, 34. Vařejka, 39. Tuma, 51. Tuma, 83. Kanswohl. ŽK: 0:1 (Chvátal). Rozhodčí: Kalaš – Bílý, Bílý. Diváci: 120
Kanswohl - Kubíček (50. Gregor), Funk, Kubeš, Vařejka (60. Bumbálek), Böhm (67. Bratršovský), Kriegsmann (60. Rychlý), Číhal (50. Kratochvíl), Horáček, Číhal, Tuma
Dvořák – Chvátal, Mikulec (74. Holas), Vařbuchta, Suchý, Menšík, Matula (54. Pokorný), Fejta (64. Neuman), Valihrach (74. Dolejší), Přidal, Caha
Hodnocení hlavního trenéra Milana Bratršovského:
Začnu trochu jinak. Na utkání nás bylo 18 a máme jenom 16 dresů. Čekalo mě tedy rozhodnutí, kteří dva hráči se nedostanou ani na lavičku. Jak se říká, že pro trenéra je dobré, když má z čeho vybírat, tak tohle na druhou stranu taky není příjemný. Příště hrát určitě budou. Teď k samotnému zápasu. Vstoupili jsme aktivně, ale než přišla první branka, tak to bylo hodně nervózní, spousta nepřesností, odskoků. Po té úvodní brance jsem viděl, jak kluci začali hrát klidněji a dostávali se velmi snadno za soupeřovu obranu. Párkrát nás zastavil offside, protože jsme to špatně vyřešili, ale i přesto jsme vstřelili do poločasu čtyři branky a všechny po krásných akcích. Troufnu si říct, že bylo rozhodnuto. V kabině jsem hned avizoval, že dojde k většímu střídání, aby si všichni zahráli, a tak se také stálo. Jsem rád, že to všichni vzali sportovně a jsme jeden tým, nikdo neměl kyselé obličeje, že střídá právě on. V průběhu druhého poločasu jsme přidali ještě dvě branky, také jich mohl být více, ale výhra 6:0 je pěkná. Všem hráčům děkuju za přístup a příští týden jedeme na Bedřichov B, kde budeme chtít také uspět.