SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou


19.9.2017

Zápasy o víkendu 22 – 24. 9.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 19.35

Pátek 22.9.2017:

Luka st.přípravka  – Sapeli Polná od 17:00 hodin.

Sobota 23.9. 2017:

Luka st. žáci – Žirovnice  od 09:00 hodin. ml. žáci od 10:45 hodin.

Neděle 24.9.2017:

Luka dorost – Vrchovina od 12:00 hodin.

Luka A – Hartvíkovice od 15:30 hodin.

17.9.2017

Výsledky Mužů a dorostu.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 7.54

Polná – Luka dorost: 2:3 ( 0:1 ) branky: Bulant, Sommer 2.

Polná B – Luka A:  2:0 ( 0:0).

Luka B – Stonařov: 1:8 ( 0:5 ) branka, Munduch.

Luka st.přípravka – Brtnice: 5:14 ( 1:9 ) branky: Jirků K. Šebesta 4.

11.9.2017

Příští program týmů.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 18.54

Luka st. přípr. – Brtnice v pátek 15.09. 17. od 17:00 hodin.

Sobota 16.09.17:

Polná – Luka dorost od 12:30 hodin.

Polná – Luka A od 15:30 hodin.

Luka B – Stonařov od 15:30 hodin.

 

 

Výsledkový servis:

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 18.46

Luka st. žáci – Rantířov 1:3 ( 1:1 ) branka: Zejda.

Luka ml. žáci – Rantířov 2:0 ( 0:0 ) branky: Šebesta, Jirků Š.

Luka dorost – Nedvědice 3:3 ( 1:3 ) branky: Votava ( p), Tůma, + vlastní gól.

Luka A – Radeš. Svratka 2:0 ( 1:0 ) branky: Toman 2.

Puklice A – Luka B 5:2 ( 3: 0 ) branky: Číhal Š. Pekárek.

 

5.9.2017

Přístí program týmů.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 15.06

Středa 6.9. 2017: Luka st. přípravka – Dobronín od 17:00 hodin.

Pátek 8.9.2017: Rantířov – Luka st. přípravka od 17:00 hodin.

Neděle 10.9.2017: Luka – Rantířov st. žáci od 09:00 a ml. od 10:45 hodin.

Luka dorost – Nedvědice od 12:30 hodin.

Luka A – Rad. Svratka od 16:00 hodin.

Puklice – Luka B od 16:00 hodin.

Výsledky zápasů.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 14.59

Ždírec nad Doubravou – Luka st. žáci 0:4 ( 0:1 ) branky: Kostka 2, Vrzal, Smolík.

Ždírec nad Doubravou – Luka ml. žáci 8:1 ( 4:1 ) branka: J. Šebesta.

Kozlov – Luka B 5:2 ( 4:2 ) branky: Bulant, Číhal Š. (p).

Stařeč – Luka A 2:1 ( 1:1 ) branka: Čada.

28.8.2017

Přístí program zápasů.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 14.54

Sobota 2.9. 2017: Ždírec nad Doubravou – Luka žáci od 09:00 starší, 10:45 hodin mladší.

Kozlov – Luka B od 16:00 hodin.

Neděle 3.9. 2017 : Stařeč – Luka A od 16:00 hodin.

Dorostenci mají volno, ( Telč odhlásila soutěž ).

Výsledky zápasů:

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 14.49

Luka B – Kněžice 1:6 ( 0:0) branka: Číhal Š.

Luka st.žáci – Pelhřimov 4:2 ( 2:2 ) branky: 3 Polák V.  Kostka.

Luka ml.žáci – Pelhřimov 0:2 ( 0:1 ).

Luka dorost – Tis 3:4 ( 2:4 ) branky: 3 Bulant.

Luka A – Rokytnice n/Rok. 4:1 ( 3:1 ) branky: 3 Toman, Flesar.

 

22.8.2017

Program pouťových zápasů.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 8.24

V sobotu 26.8. 2017 : Luka B – Kněžice od 16:30 hodin.

Neděle 27:8. 2017:  žáci Luka – Pelhřimov B od 09:00 hodin starší a 10:45 hodin mladší.

dorost Luka – Tis/ Světlá n/Sázavou od 13:00 hodin.

Luka A – Rokytnice n/ Rokytnou od 16:30 hodin.

Naše týmy nedovezly z venku ani bod.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 8.16

Okříšky – Luka dorost  2:1 ( 1:1) branka Bulant.

Měřín – Luka A  3:1 ( 1:1 ) branka Toman.

Nadějov – Luka B 5:3 (1:0 ) branky: Číhal Š. Rychlý, Guth.



Veslovací trenažery pro aerobní trénink