SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou


5.6.2017

Pozvánka na poslední jarní zápasy všech domácích mužstev 10 – 11. 06.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 20.12

Sobota 10.6. Luka – Puklice A od 16:30 hodin.

Neděle 11.6. Luka st.žáci – Rantířov od 09:00 hodin, ml. žáci od 10:45 hodin.

Luka dorost – Rozsochatec od 13:00 hodin.

Luka A – Bedřichov od 16:30 hodin.

Nedělní výhra Béčka

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 20.03

Nadějov – Luka B 0:2 ( 0:1) branky: 18. Vomela,  73.Kubeš.

4.6.2017

Výsledky soboty 3.6.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 8.07

Telč – st. žáci Luka 9:3 ( 4:2 ) branky: Kostka, Polák V. Vaníček.

Telč – ml. Luka 9:0 ( 5:0 ).

 

Chotěboř – Luka dorost 0:1 ( 0:1 ) branka: Hanáček.

Košetice – Luka A 3:1 ( 0:1 ) branka: 30. Flesar.

3.6.2017

Zápasy o víkendu 3 – 4.6.17.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 5.41

V sobotu 3.6. hrají ráno v 9:00 hodin st. žáci v Telči. Ml. žáci od 10:45 hodin.

Dorost odjíždí do Chotěboře, zač. zápasu 13:30 hodin.

Muži ,,A´´ hrají v Košeticích od 16:30 hodin.

V neděli 4.6. od 16:30, hodin hrají muži,, B´´ v Nadějově.

29.5.2017

Výsledky neděle 28.5.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 15.59

Luka st.žáci – Žirovnice 3:2 ( 3:1 ). Branky: 3. 18. 20. Polák V.

sestava: Křištál – Večeřa, Smolík, Němec, Kozák – Zejda, Kostka ( 63.), Sedlák, Vaníček – Polák V. Bauška ( Polák Š. Kisler, Dásek).

 

Luka ml. žáci – Žirovnice 0:3 ( 0:1 ).

sestava: Vejnar – Schmied Kolda, Vrzal – Kubát Šebesta , Zeman – Vaníček, Jirků Š. ( Valík Jirků K. Dásek).

 

Luka dorost – Speřice 2:2 ( 0:0) branky: 48. Bauška D. 89 Švaříček ( p ).

sestava: Kanswohl – Pokorný, Kos, Procházka Bauška D. – Švaříček (89.), Stejskal, Tůma ( 83. Vrzáček ), Sommer ( 72. Hájek ) – Bulant ( 90. Bauška B. ), Hanáček.

 

Luka A – Speřice 1:3 ( 0:1 ) branka: 89. Flesar.

sestava: Kanswohl – Bratršovský, Šimek ( 55. Stejskal ), Vařejka, Zamostný – Hlávka ( 73. Kucarov ), Čaloud, Tůma (46. Hintnaus ), Horáček – Flesar , Toman ( 72.).

28.5.2017

Výsledky zápasů:

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 6.29

V pátek odehrála st. přípravka zápas ve Velkém Beranově.

Velký Beranov – Luka  4:3 ( 3:0 ).

 

V sobotu hrálo naše Béčko velmi dobrý zápas s 1. mužstvem tabulky okresního přeboru Ant. Dolem. Velká škoda nevyužitých šancí a zahozené penálty v prvním poločase, mohl tak být celkový výsledek určitě přijatelnější, možná i bodový?

Luka B – Ant. Důl 1:4 ( 1:1) branka: 39. Pekárek.

sestava: Rychlý – Čermák, Guth, Munduch ( 76), Hájek R. – Poláček, Vomela, Kubeš, Kreigsmann – Pekárek, Hájek J.

24.5.2017

Dohrávka 14. kola žáků

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 15.09

Pelhřimov – Luka ml. žáci 12:1 ( 7:0) branka:47. Jirků K.

sestava: Vaníček – Zejda, Polák Š. Kubát – Kozák, Palát , Zeman – Šebesta, Jirků Š. ) Jirků K. Dásek, Valík, Procházka, Vejnar).

 

Pelhřimov – Luka st. žáci 0:0 .

sestava: Křištál – Večeřa (58), Smolík, Němec, Kozák – Zejda, Kostka, Sedlák, Kisler – Polák V. Vaníček.

22.5.2017

Pozvánka na víkendové zápasy ( 26- 28. 5. 2017) Louckých týmů.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 18.36

Pátek 26.5. Velký Beranov – Luka st. přípravka od 16:30 hodin.

 

Sobota 27.5. Turnaj Ml. přípravek v Lukách od 09:00 hodin.

                      Luka B – Antonínův Důl od 16:30 hodin.

 

Neděle 28.5.  Luka st.žáci – Žirovnice od 09:00 hodin a ml. žáci od 10:45 hodin.

                      Luka  dorost – Speřice od 13:00 hodin.

                      Luka A – Speřice od 16:30 hodin.

21.5.2017

Výsleky neděle 21. 05. 17.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 20.56

Telč – Luka dorost 0: 1  ( 0:0 ) branka: 72. Pokorný.

sestava: Kanswohl – Pokorný, Bulant, Kos ( 92. Bauška B.) Procházka – Stejskal, Švaříček, Tůma Sommer ( 82. Kreigsmann ) – Bauška D.(61) ( 69. Hájek ) , Hanáček( 22).

 

 

Rantířov – Luka B 2:2 ( 2:1 ) branky: 10. a 62: Hlávka.

sestava: Rychlý – Hájek R. (46. Hanáček ), Munduch, Guth, Číhal, Hlávka ( 64: Pekárek ) , Procházka M. ( 56. Vašků ), Kubeš, Pertlík, Vomela, Bulant.

Výsledky zápasů sobota 20.5.17.

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Radek Sommer – 6.46

Ždírec nad Doubravou – Luka st.žáci 1:2 ( 1:1 )  branky: 14. Polák V. 58. Bauška B.

sestava: Křištál – Večeřa, Smolík (13), Němec, Kozák – Vaníček, Kostka, Sedlák, Zejda – Polák V. Bauška B. ( Dásek, Kolda, Jirků ).

 

Ždírec nad Doubravou – Luka ml. žáci 7:0 ( 3:0 ).

sestava: Vaníček ( 42.) - Schmied, Procházka, Kolda – Zeman, Palát, Vrzal – Šebesta, Kubát, ( Kozák, Valík, Jirků).

 

Dobronín – Luka A 4:2 ( 2:1 ) branky: 33. Flesar, 81. Toman.

Sestava: Kanswohl – Bratršovský, Vařejka, Zámostný, Hlávka – Stejskal ( 76. Švaříček ), Tůma, Kucarov ( 56. Toman ), Čaloud ( 61. Rychlý ) – Flesar, Číhal Š.(54).

 

Ml. přípravka na turnaji v Nadějově ( hráno v Polné), ze 4 zápasů 2 vítězné.

 

 V pátek 19.5. 17 zdolala st. přípravka Luk, Rantířov 9:6.



„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich