SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou


5.11.2016

předehrávka jara

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 6.13

Sobota 5.11.

béčko

13:30 Luka „B“ – Ždírec

 

Neděle 6.11.

áčko

13:30 (odjezd 11:45) Havlíčkův Brod  - Luka 

 

21.10.2016

Rozpis

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 14.16

 

Sobota

 

Dorost

11:30 (odjezd 9:20) Rozsochatec/Ždírec n.D. – Luka

Áčko

14:30 (odjezd 13:15) Bedřichov – Luka

 

Neděle

 

Starší žáci

9:00 Luka – Ždírec nad Doubravou

Mladší žáci

10:45 Luka – Ždírec nad Doubravou

Béčko

14:30 (odjezd 13:30) Puklice – Luka „B“

 

 

14.10.2016

Rozpis utlání

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 14.22

Sobota 15.10.

 

Starší a mladší žáci

Starší

9:00 (odjezd 6:30) Pacov – Luka

Mladší

10:45 (odjezd 6:30) Pacov – Luka

 

Béčko

14:30 Luka“B“ – Nadějov (umělá tráva Luka)

 

Neděle 16.10.

 

Dorost

11:30 Luka – Chotěboř

 

Áčko

14:30 Luka – Košetice

 

7.10.2016

Utkání

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 12.52

Pátek 7.10.

Straší přípravka

16:30 Luka – Velký Beranov

 

Sobota 8.10.

Mladší přípravka

Koná se další turnaj mladší přípravky.
Start turnaje opět v 9:00.
A tentokrát hřiště Sapeli, Sokolovská, Jihlava .

Dorost

11:30 (odjezd 9:30) Speřice – Luka

 

Neděle 9.10.

Starší žáci

9:00 (odjezd 7:00) Kamenice nad Lipou - Luka

Mladší žáci

10:45 (odjezd 7:00) Kamenice nad Lipou - Luka

Starší přípravka

11:00 (odjezd 10:00) Sapeli Polná – Luka (hřiště Puklice)

Áčko

15:00 (odjezd 13:15) Speřice – Luka

Béčko

15:00 (odjezd 13:45) Antonínův Důl – Luka „B“

16.9.2016

Rozpis

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 13.40

 

Pátek 16.9

Starší přípravka

17:00 (odjezd ** )Dobronín – Luka

 

Sobota 17.9.

Starší a mladší žáci

Starší
9:00 (odjezd 7:30) Telč – Luka

Mladší
10:45 (odjezd 7:30) Telč – Luka

 

Mladší přípravka

Od 9:00 startuje druhé kolo turnaje přípravek.
Tentokrát se kluci ukáží doma.
Tak můžete přijít naše nejmenší povzbudit.

 

Béčko

15:30 Luka „B“ – Stonařov

 

Neděle 18.9.

Dorost

12:30 Luka – Nedvědice

 

Áčko

15:30 Luka – Havlíčková Borová

9.9.2016

rozpis utkání

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 14.22

 

Sobota 10.9.

Mladší přípravka

Malým klukům v sobotu začíná turnaj.
Poprvé se přestaví na hřišti v Brtnici.
Start turnaje je od 9:00.

Béčko

16:00 (odjezd 14:30) Batelov – Luka „B“

Áčko

16:00 (odjezd 14:20) Pohled – Luka

 

Neděle 11.9.

Starší a mladší žáci

starší
9:00 Luka – Žirovnice/Počátky

mladší
10:45 Luka – Žirovnice/Počátky

Dorost

13:00 (odjezd 11:00) Náměšť nad Oslavou – Luka

 

 

2.9.2016

utkání

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 10.45

Sobota 3.9.

Žáci

Starší

9:00 (odjezd 6:50) Ždírec nad Doubravou – Luka 

Mladší

10:45 (odjezd 6:50) Ždírec nad Doubravou – Luka

Béčko

16:00 Luka „B“ – Kozlov

 

Neděle 4.9.

Dorost 

13:00 Luka – Třešť

Áčko

16:00 Luka – Chotěboř „B“

 

26.8.2016

rozpis utkání

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 14.55

Sobota 27.8.

KP Dorost

13:30( odjezd 12:00) Slavoj Polná – Luka

 

Neděle 28.8.

Žáci

Starší

9:00 Luka – Pacov

Mladší

10:45 Luka – Pacov

 

Muži „A“

11:30  (odjezd 9:00) Pacov – Luka

 

Muži „B“

15:00 (odjezd 13:15) Černíč „B“ - Luka „B“

 

 

18.8.2016

Pouťový víkend před námi

Rubrika: DĚNÍ V KLUBU – Vložil: Tomáš Munduch – 17.36

 

!! ČEKÁJÍ NÁS VELICE NABITÉ 2 DNY PLNÉ FOTBALU !!!

Začínáme v SOBOTU 20.8. kde náš čeká jeden zápas

16:30 Luka „B“ – Brtnice

 

Rezerva doma přivítá celek z Brtnice.

Béčku zatím moc vstup do nové sezóny nevyšel.

První zápas prohrál ve Ždírci 3:1 , i když bojovali kluci až do konce zápasu.

Druhý zápas prohráli minulý týden doma s Jamným 1:5.

A bohužel okupují poslední pozici se skórem 2:8.

Brtnice zatím získala 3 body.

Za výhru 1:2 nad Černičí B a pak prohrála také s Jamným 3:0.

Jsou ve středu tabulky na 9. pozici se skóre 2:4.

 

Neděle 21.8 plná fotbalu

9:00 Luka – Kamenice nad lipou (STARŠÍ)

Hned od rána se můžeme těšit na první zápas straších žáků.

10:45  Luka – Kamenice nad lipou (MLADŠÍ)

A dnes po nich se představí i mladší.

 

13:30 Luka – Přibyslav

Druhý zápas v Krajském přeboru čeká kluky z dorostu.

První zápas se jim nepovedl podle jejich představ.

Po napínavém zápase kde padlo hodně branek nakonec doma prohráli 3:5 s Bedřichovem.

Tak snad se jim tentokrát víc zadaří.

16:30 Luka – Slavoj Polná „B“

A konec tohoto víkendu završí další zápas Áčka.

Kluci první domácí zápas rozstříleli 5:1 Havlíčkův Brod „B“ .

Týden potom se jim už tolik nevydařil a venku prohráli 2:1 s Kamenicí nad Lipou.

Jsou na 6. pozici se skórem 6:3. Nejlepší naším střelcem je zatím navrátilec Filip Flesar , který dal 4 góly .

Polná první zápas prohrála v Košeticích 6:2.

Druhý zápas se trochu zlepšili a uhráli doma bod s Bedřichovem za remízu 1:1 .

Jsou na 10. pozici a jejich skóre činí 3:7.

Největší tahákem toho zápasu by mohlo být, že v dresu Polné by se měl ukázat bývalý Loucký hráč Patrik Trombelli !!!!

 

PS.: Omlouvám se za nynější neaktivitu a aktualizace. 
Mám toho nějak moc. Pokusím se to zlepšit a dát všechno do kupy , 
aby to bylo aktuální ;) .
7.8.2016

Začínáme novou sezónu

Rubrika: NEZAŘAZENÉ – Vložil: Tomáš Munduch – 12.25

Dnes Neděle 7.8.

Béčko

16:30 (odjezd 15:05) Ždírec – Luka „B“

 

Áčko

16:30 Luka – Havlíčkův Brod „B“

 



Suplementy s BCAA pro svalový objem a sílu.